woodysphere.pl

Oto kilka słów ode mnie tj. twórcy...woodysphere.pl to najzwyczajniej mój sposób na przyjemne i pożyteczne wykorzystanie wolnego czasu. Za sprawą woodysphere.pl tworzę rękodzielnicze, niepowtarzalne i misternie wykonane paski na podstawie własnych autorskich pomysłów. Być może nie wykonuję tego zajęcia na wielką skalę, ale z pewnością, coś co tworzę, tworzę z wielką pasją i zamiłowaniem.

Paski woodysphere.pl tworzone są głównie przy użyciu takich materiałów jak taśmy parciane, drewno, metale oraz różnego rodzaju tkaniny. Wszystkie paski wyeksponowane na tę chwilę nie są paskami szytymi. Choć i takowe wkrótce za pewne też się pojawią. Wszelkie łączenia są efektem techniki precyzyjnego klejenia lub zastosowania metalowych kółeczek, nitów bądź nap.

W ofercie woodysphere.pl dostępne są różnorakie rozmiary pasków i stanowią one zawsze obwód pasa lub bioder mierzony w centymetrach.

Istnieje jednak możliwość zamówienia rozmiarów innych niż podany przy konkretnym pokazie produktu bądź też rozmiaru niestandardowego.

Jeśli którykolwiek z wytworów woodysphere.pl stał się obiektem Państwa zainteresowania, bardzo proszę o kontakt drogą e-mailową korzystając z dostępnego na stronie woodysphere.pl formularza kontaktowego.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wytworami woodysphere.pl.

W najbliższym czasie na stronie ukaże się jeszcze coś innego. Pozdrowienia!